+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Elektrický vysokozdvižný vozík HE1200/3, výška zdvihu 86 - 3.000 mm, nosnost 1.200 kg, SolidHub

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(392)
Získejte až 10% slevu na nákupní košík!
52.000
3 %
130.000
5 %
260.000
10 %
Technická data a soubory ke stažení
Č. výrobku 223155
 • Model
  HE1200/3
 • Max. zatížení
  1.200 kg
 • Pojízdné
  ano
 • Max. výška zdvihu
  86 mm - 3.000 mm
 • Délka vidlic
  1.150 mm
 • Rychlost
  4,2 km/h
 • Zdroj energie
  balíček baterií
 • Baterie
  olovnatý gel
 • Doba výdrže akumulátoru
  4 h
 • Doba nabíjení
  7 h
 • Hmotnost
  465 kg
 • Barva
  modrá
 • Povrch
  lakované
 • Šířka
  795 mm
 • Výška
  2.000 mm - 3.220 mm
 • Pneumatiky
  PU
 • Výkon motoru
  750 W
 • Stoupavost
  6 % - 8 %
 • Poloměr otáčení
  1.366 mm
 • Kapacita
  100 Ah
 • Napětí
  24 V
Součásti balení
 • 1x Elektrický vysokozdvižný vozík HE1200/3, výška zdvihu 86 - 3.000 mm, nosnost 1.200 kg, SolidHub
 • 12 měsíců záruky
 • Vysoká efektivita práce díky vysoce výkonnému hydraulickému čerpadlu
 • Optimální poloměr otáčení a velké zorné pole díky postranní řídicí ojnici
 • Výkonný motor z trvalých magnetů 
 • Čtyřbarevný LED elektroměr usnadňuje odečet stavu nabití
 • Interní nabíječka umožňuje snadné nabíjení v jakékoliv běžné 230 V zásuvce
 • Ochranný profil z oceli chrání před poškozením a poraněním
 • Bezúdržbová baterie na bázi olova/gelu s dlouhou životností

The SolidHub Elektrický vysokozdvižný vozík HE1200/3 je cenově výhodnou alternativou k nákupu vysokozdvižného vozíku. Zejména malé podniky nemusí mít finanční prostředky, prostor ani patřičně vyškolený personál na nákup výkonného vysokozdvižného vozíku. Vysoce kvalitní vysokozdvižný vozík je díky vodotěsné řídicí jednotce dokonale přizpůsoben nárokům náročných pracovních podmínek, jako je chlad, vlhko a prach, a je ideální pro dočasné použití například v chladírnách a výrobních halách. Vozík HE1200/3 není určen pro trvalé použití v chladírnách a v dešti/vlhkosti.

Model HE1200/3 usnadňuje manipulaci s břemeny do výšky 1.200 kg a výšky zdvihu 86 - 3.000 mm. Jeho nízká hladina hluku 69 dB umožňuje pohodlnou práci po dlouhou dobu. Rozměry manévrovatelného plně elektrického vysokozdvižného vozíku jsou ideální pro použití v malých skladovacích a výrobních prostorách. V závislosti na stavu výsuvu je však třeba vzít v úvahu výšku stožáru (2.000 - 3.220 mm). Ergonomicky navržená řídicí páka umožňuje uživatelsky přívětivé ovládání všech funkcí zvedání a spouštění pohodlně pomocí multifunkčního tlačítka řídicí páky. Všechny důležité ovládací přístroje, jako je ukazatel nabití akumulátoru, počítadlo provozních hodin, spínač nouzového zastavení a klíč, jsou umístěny centrálně a v přímém zorném poli obsluhy. Další ochranu zajišťuje kompletní obložení karoserie a nízká světlá výška, která snižuje počet zranění v oblasti nohou. Vzhledem k nízké světlé výšce je důležité, aby se HE1200/3 používal pouze na hladkých, rovných podlahách a příjezdových cestách. Nízká výška skříně a mřížová konstrukce stožáru umožňují dobrou viditelnost přes teleskopický stožár - osoby a zboží jsou vždy na očích. Výkon motoru 750 W vás dokonale podpoří při přepravě europalet a síťových boxů až do 1.200 kg. Kapacita baterie 100 Ah zaručuje při plném využití celkovou dobu provozu 4 h. Dvě vestavěné baterie olovnatý gel jsou bezúdržbové a mají kombinované napětí 24 V. Lze je pohodlně nabíjet v jakékoli běžné zásuvce 230 V a proces nabíjení trvá přibližně 7 h, když je baterie zcela vybitá.

Rychlost zvedání:

- Nabíjení: 83 mm/s
- vybitý 136 mm/s

Rychlost spouštění:

- nabitá 112 mm/s
- vybitá 98 mm/s

Přepravní rychlost 4,2 km/h odpovídá přibližně rychlosti chodce. Elektromechanická brzda zajišťuje bezpečnou přepravu zboží. V závislosti na nákladu lze elektrický paletový vozík používat ve stoupání až 6 - 8 %. Tyto specifikace platí pouze pro hladké průmyslové podlahy. Hladce jedoucí, snadno ovladatelná kolečka z PU a vysoce kvalitní kuličková ložiska jsou standardním vybavením vozíku SolidHub HE1200/3. Tato PU Před použitím HE1200/3 zvažte zatížení podlahy. Náhradní díly lze kdykoli dodat prostřednictvím našeho servisu náhradních dílů do 48 hodin. Zkontrolujte prosím kompatibilitu vašich palet s HE1200/3 pomocí našeho technického listu.

Dobré vědět: Pracovníci skladu k tomu nepotřebují žádné zvláštní vzdělání nebo průkaz na vysokozdvižný vozík. Osoba však musí mít minimálně 18 let. Zaškolení o zacházení s paletovým vozíkem je dostatečné. Samozřejmě je nutné znát při práci s elektrickým paletovým vozíkem HE1200/3 SolidHub zákonné předpisy a dodržovat je.

Před uvedením do provozu se informujte o vnitrostátních předpisech platných v zemi použití. Za uvedení do provozu a také za personál vhodný k tomuto účelu odpovídá technik pro uvedení do provozu.

...číst dál
Poznámky

Dodací poznámka

Tento článek bude dodán nákladním vozem (40 t) se stranovým/zadním vykládáním. Zákazník musí zajistit vhodný zdvihací prostředek (např. vysokozdvižný vozík). Dodatečné služby, jako je dodávka s hydraulickou plošinou, dodávkový vysokozdvižný vozík nebo nízkopodvozkový přívěs, jsou možné za příplatek.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.73 / 5.00)
Náš nezávislý partner pro hodnocení "Trusted Shops" zavedl různá opatření, aby zajistil, že zde uvedená hodnocení pocházejí pouze od spotřebitelů, kteří si dané produkty skutečně zakoupili. Podrobný popis opatření si můžete přečíst na stránkách Trusted Shops.
Příslušná hodnocení
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
13.12.2023 na základě Č. výr. 108991
Plně splňuje má očekávání... Jsem dokonce překvapen světlou výškou, může udělat více, než bych si myslel...mají malou rampu ve skladu, bere zařízení bez problémů...
Přečíst původní verzi
Untitled
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
30.04.2024 na základě Č. výr. 223155
TOP
Přečíst původní verzi
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
24.04.2024 na základě Č. výr. 223155
perfektní
Přečíst původní verzi
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
17.04.2024 na základě Č. výr. 223155
Velmi dobře navržený produkt za velmi dobrou cenu, dobře provedené.
Přečíst původní verzi
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
04.04.2024 na základě Č. výr. 223155
Určené použití: -Pomocné prostředky pro zámořské kontejnery - Nakládání pro otevírání kontejnerových plachet -nakládka / výměna palet
Přečíst původní verzi
Často kladené otázky
Otázky k výrobku
Jak mohu bezpečně vyložit nový paletový vozík z palety?

Chcete-li nový vysokozdvižný vozík SolidHub bezpečně vyložit z palety, sjeďte s ním vidlicemi dopředu. Tím zabráníte poškození majetku nebo zranění osob.

Náš tip: Umístěte paletu před obrubník, protože jeho výška často odpovídá výšce palety. To vám umožní sjet se zvedacím zařízením z palety téměř na úrovni země.

Nabízí společnost SolidHub jednotky s počátečním zdvihem nebo volným zdvihem?

V současné době společnost SolidHub nenabízí vozíky s počátečním zdvihem - funkcí, která zvedá ramena kol vozíku a zajišťuje tak větší světlou výšku při vyzvedávání a přepravě nákladu. V naší nabídce však máme modely s volným zdvihem. Tato funkce umožňuje zvednout vidlice nebo náklad, aniž by se změnila celková výška stožáru vozíku. Příkladem je náš výrobek HEF16/5.

Všeobecné otázky
Jak probíhá přeprava a jaká je dodací lhůta mé objednávky?

Vaše objednávka bude obvykle předána přepravní společnosti do 24 hodin odpřijetí objednávky nebo platby (v závislosti na zvoleném způsobu platby), v závislosti na stavu zásob. Od tohoto okamžiku je dodací lhůta v rámci Spolkové republiky Německo maximálně 72 hodin (mezinárodní zásilky trvají odpovídajícím způsobem déle, dbejte prosím na informace přímo u příslušné položky). Pokud jste zvolili avízo, dopravce vás bude kontaktovat nejméně jeden den před doručením, aby s vámi dohodl termín doručení.

Další informace napodrobnosti o zpracování zásilky naleznete zde.