+++Věčně nízké ceny - Mnoho článků je masivně a trvale zlevněno!+++

Všechny výrobky

1,2 m Stojan na kola 2,5 m vysoký / 80 cm nízký pro 4 Jízdní kola
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 

Získejte až 10% slevu na nákupní košík!
51.000
3 %
127.500
5 %
255.000
10 %
Technická data a soubory ke stažení
Č. výrobku 221428
 • Počet jízdních kol
  4
 • Délka traverzy
  2.200 mm
 • Model
  FRR2000
Součásti balení
 • 2 x stojan na kola 2,5 m vysoký / 80 cm nízký
 • 4 x příčníky na kola 220 cm
 • 2 x háček krátký 334 mm
 • 2 x délka háku 525 mm

Ukládejte jízdní kola prostorově úsporným způsobem.

To je nyní možné s naším novým, plně konfigurovaným nosičem kol z TOPREGAL. Praktický hákový stojan s kompaktními rozměry 1,2 m x 2,5 m x 80 cm zaujme svým modulárním designem. To umožňuje vkládat další úrovně a rozšiřovat šířku police. Kromě háčků 4 lze přidat další háčky různých velikostí. Maximální zatížení háku na jízdní kolo je 35 kg.

Háky na kola o délce 334 mm nebo 525 mm zajišťují bezpečné a kompaktní zavěšení uložených jízdních kol vedle sebe, protože řídítka kol jsou v různých výškách. Kola tak nezabírají téměř žádný prostor a vy můžete optimálně využít daný prostor. Nezáleží na tom, zda se jedná o prodejnu, dílnu nebo půjčovnu kol. S nosiči kol od TOPREGAL jste na bezpečné straně podpory ekologické přepravy osob. Robustní ocelové stojany s oranžovomodrým lakem jsou ideální pro vnitřní prostory a pro skladování elektrokol.

Přesvědčte se o prostorově úsporných stojanech na kola od TOPREGAL.

Důležité informace k našim regálům

Všechny údaje se vztahují k rovnoměrně rozloženému zatížení. Při plnění regálu nesmí být překročena nosnost police a pole. Při použití našich regálů zásadně platí aktuální směrnice o bezpečnosti a zdraví při práci (směrnice DGUV 108-007 / BGR 234). Při úrazech/škodách při nesprávném použití nepřebírá společnost TOPREGAL žádnou odpovědnost. Případné otázky vám k tomu zodpoví náš odborný poradenský tým.

Uvedené rozměry jsou přibližné a mohou se o několik centimetrů lišit. Pokud pro požadovaný regál potřebujete zcela přesné rozměry, kontaktujte nás.

Poznámky

Důležité informace o našich regálech

Všechny údaje se vztahují na rovnoměrně rozložené zatížení. Při nakládání regálové jednotky nesmí být překročeno zatížení police a pole. Při používání našich regálových jednotek v zásadě platí platné směrnice o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (předpis DGUV 108-007 / BGR 234). Společnost TOPREGAL nepřebírá žádnou odpovědnost za nehody/poškození způsobené nesprávným používáním. Náš odborný poradenský tým vám rád zodpoví veškeré dotazy. Uvedené rozměry jsou přibližné a mohou se o několik centimetrů lišit. Pokud potřebujete přesné rozměry požadované police, kontaktujte nás.