Všechny výrobky

Balení technologie

Header
Filtrovat výsledky
×

Model
Cena / Kč

17 výrobky

Výhled
  1. 1
  2. 2
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
85.797,40
plus 19% DPH
Dodací termín 7 - 12 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
Bestseller
Provozní technologie Balicí stroj na palety PWS1650 transparentní PH silová stretch fólie s až 250% předepnutím pro sníž
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
2.597,40
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava Doprava zdarma
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
1.817,40
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava Doprava zdarma
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
17.157,40
plus 19% DPH
Dodací termín 7 - 12 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
  1. 1
  2. 2

Balení technologie - efektivní řešení pro vaše požadavky na obaly

Ať už se jedná o malé firmy nebo velké průmyslové provozy - výběr správné obalové technologie významně přispívá k efektivitě a bezpečnosti dodavatelského řetězce. Díky obalové technice TecMaschin je bezpečné zabalení všeho pro nadcházející přepravu k zákazníkovi hračkou.

Rychlé a čisté balení

Můžete se spolehnout na praktický ruční páskovač od společnosti TecMaschin, který umožňuje realizovat páskování v délce vaší PET pásky - a to jak v levné základní verzi, tak s profesionálním nástrojem pro intenzivní nepřetržité použití. V našem sortimentu je k dispozici také PET páska. Můžete si tak být jisti, že vše obdržíte od jednoho dodavatele a že technologie fungují společně. To znamená, že většinu svých objednávek obalů můžete pokrýt pouze tímto produktem. Praktický odvíjecí vozík TecMaschin PROFI páskování zajišťuje hladký průběh odvíjení a usnadňuje vám práci, pokud potřebujete změnit místo s páskovací stanicí. To je užitečné zejména v případě, že zboží, které má být páskováno, je objemné, velké nebo těžké. Ruční páskovací nástroj lze také vždy převážet v horní polici odvíjecího vozíku, což značně usnadňuje manipulaci s 20kg rolí pásky.

Inteligentní páskování

S poloautomatickým ovinovačem palet PWS1650 je ovinování paletovaného zboží hračkou a vaše výrobky jsou zabaleny stabilně a chráněny před vnějšími vlivy. Pomocí této robustní a odolné ovinovačky můžete bezpečně ovinout až 40 palet za hodinu bez jakékoliv fyzické námahy. Ať už použijete předinstalované programy nebo vlastní individuálně definované ovinovací cykly, vždy najdete optimální nastavení, které ochrání palety před poškozením, znečištěním a převrácením během skladování a přepravy. Stretch ovinovačka je také ideální volbou, pokud jde o udržitelnost. Díky systému předepnutí je ovinovací fólie předepnuta až o 250 % v porovnání se stroji na ovíjení palet s mechanickými a magnetickými brzdami fólie, což znamená značnou potenciální úsporu spotřeby fólie, a tedy i úsporu vašich nákladů. Díky předepnutí se z jednoho metru fólie stane 3,5 metru.

Díky otvorům na spodní straně velkého otočného stolu lze ovíječku palet také snadno přepravovat vysokozdvižným vozíkem a flexibilně ji používat. Ovíječka palet PWS1650 od společnosti TecMaschin je také vybavena fotobuňkou, která zajišťuje automatickou detekci výšky. Otočný stůl má maximální nosnost 2000 kg a otáčí se rychlostí až 12 otáček za minutu, takže ovinovací stroj je ideálním balicím strojem pro vaši společnost.

Stroj na balení do bublinkové fólie a odpovídající bublinková fólie v úsporné sadě: Nejlepší ochrana skla, keramiky a mnoha dalších citlivých výrobků.

Stroj na výrobu vzduchových bublinek LPM19 od společnosti TecMaschin a odpovídající fólie v praktické sadě se 4 rolemi nabízejí optimální ochranu pro choulostivé a křehké zboží. Se strojem na výrobu bublinkových fólií můžete vyrábět bublinkové fólie přímo na místě, což vám umožní pracovat flexibilně a podle potřeby. Vysoce kvalitní fólie zajistí, že vaše výrobky dorazí k zákazníkovi v pořádku a nepoškozené.

Sešívačka na baterie: efektivní řešení pro sešívání obalů.

Akumulátorová sešívačka je ideálním řešením pro rychlé a efektivní sešívání kartonů a obalů. Naše výkonná akumulátorová sešívačka TecMaschin AT18/2 zaujme vysokou přesností a dlouhou dobou provozu. Mají mimořádně ergonomický design, díky němuž se snadno používají i při větších balicích pracích.

Balicí technika TecMaschin představuje inovace, kvalitu a funkčnost za příznivou cenu.

...číst dál