+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Žebříky

Header

Bezpečné, stabilní a ergonomické - takové jsou žebříky od společnosti TOPREGAL. Optimálně doplňují náš sortiment regálů pro těžká vozidla a zajišťují bezpečnou práci ve výškách. Všechny naše žebříky splňují platné právní předpisy (např. normu EN 131). S naším plošinovým žebříkem PL200/8 se dostanete blízko k regálům a přitom budete mít díky malé šířce stojanu (700 mm) dostatečnou volnost pohybu v uličce. To znamená, že můžete bez obav pracovat ve výšce 2 metrů.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Výška žebříku (mm)2 výrobky

Výhled

Ne všechny žebříky jsou stejné! Zejména v komerčním prostředí musí žebřík zaručovat vysokou úroveň bezpečnosti a splňovat aktuálně platné normy a směrnice. Proto TOPREGAL nabízí pouze vysoce kvalitní žebříky za přijatelnou cenu. Každý výrobek z našeho sortimentu splňuje také příslušné normy týkající se stability, nosnosti a bezpečnosti konstrukce.

Chcete dosáhnout vysoko? Pak se přesvědčte o našich praktických žebřících. Ať už jde o skladování a vyzvedávání malých množství nebo o práci ve výšce dvou až tří metrů. Se žebříky TOPREGAL jste vždy v bezpečí a můžete se soustředit na práci.

Plošinový žebřík PL200/8 - mobilní společník ve skladu a továrně

Ve skladu nemáte vždy po ruce vysokozdvižný vozík, a zejména pokud chcete z horních regálů odebrat jen malé množství nebo velikost, je plošinový žebřík velmi praktický. PL200/8 byl vyvinut přesně pro tento účel. Bezpečnost zajišťuje oboustranné zábradlí a integrované třístranné zábradlí, které jsou součástí dodávky. Můžete tak pracovat bezpečně a ergonomicky ve střední výšce.

...číst dál