+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Dělicí stěny

Header

Systémy příček od společnosti TOPREGAL slouží k rychlému a snadnému rozdělení místností a pracovišť. Ať už jako dekorativní dělicí stěny nebo jako zástěny pro soukromí v kancelářích, společenských místnostech, čekárnách nebo veletržních stáncích, dělicí stěny zaujmou svým elegantním vzhledem a mnoha možnostmi. Příčky lze individuálně sestavit v libovolné délce a úhlu. Pro elegantní příčky není problémem ani křížení.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Mobilní7 výrobky

Prostorová zázračná dělicí stěna

Rovně, za roh nebo dokonce křížem. Dělící stěny TOPREGAL jsou stejně stylové jako flexibilní a umožňují maximálně využít otevřenou kancelář. Náš dělící systém umožňuje snadno rozdělit místnost na samostatné pracovní prostory nebo oddělit jednotlivá pracoviště od zbytku místnosti. Think tanky, think buňky nebo dokonce továrny na myšlenky lze snadno vytvořit pomocí dělicí stěny od společnosti TOPREGAL, která poskytne kreativní práci ve firmě prostor. Obzvláště praktický je zde materiál, který umožňuje připevnit plakáty nebo malé kousky papíru na zeď pomocí kolíčků. To vám umožní vizualizovat, prezentovat a zaznamenávat vaše nápady.

Stylová a funkční týmová práce

Právě to nabízí dělící systém od společnosti TOPREGAL. Praktické dělicí příčky v jednoduchém šedém strakatém vzhledu potažené látkou poskytují nejen soukromí, ale také zaujmou svým elegantním provedením. Měkký látkový potah zároveň tlumí zvuk a zajišťuje tak příjemné klima v přeplněné kanceláři, v jídelně nebo na chodbě. Příčky umožňují nejen oddělit místnosti, ale také vytvořit nové pracovní prostory. Díky malému jednacímu stolu a lavicím můžete rychle vytvořit pracovní prostor pro 2 až 4 osoby, aniž byste potřebovali novou místnost. Tento moderní způsob týmové práce je podtržen flexibilitou systému dělení.

Vytvořte si prostor pro kreativitu s naším dělicím systémem od společnosti TOPREGAL.

...číst dál