+++Věčně nízké ceny - Mnoho článků je masivně a trvale zlevněno!+++

Všechny výrobky

Vertikální regály

Svislé regály se používají, když je třeba skladovat dlouhé zboží na hraně. Tento způsob skladování se často používá k ukládání lehčích dřevěných desek, trubek apod. Výhoda: uskladněné zboží je optimálně viditelné a lze jej snadno a rychle vyjmout. Naše vertikální police jsou vhodné zejména pro použití v interiéru.

Wide
Výška
Hloubka
Rozteč ramen
Počet úrovní

2304 výrobky

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. ...
 11. 231
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. ...
 11. 231

Oblasti použití vertikálních regálů

Vertikální regály jsou vhodné zejména pro skladování lehkého dlouhého zboží, když chcete rychle prohlédnout a vyjmout zásoby. Výhodou tohoto typu regálů s kuželovým rámem je velmi dobrá viditelnost uloženého materiálu a také jeho rychlé vyjmutí. Díky dělícím ramenům, která se jednoduše přišroubují ke stojanu a lze je individuálně uspořádat, pojme takový profilový regál také mnoho různých předmětů, aniž by se promíchaly. S vertikálními regály se často setkáte v oddělení dřeva v obchodech pro kutily nebo ve sportovních obchodech při nákupu lyží či snowboardů.

Rozšiřitelné, přizpůsobitelné a prostorově úsporné - výhody vertikálních regálů

V malých úložných prostorech a při vhodné výšce lze díky vertikálním regálům dokonale využít dostupný prostor. Regál je dole širší než nahoře a má úhel sklonu 10°. Nabízíme řadu předem nakonfigurovaných vertikálních polic v různých výškách, šířkách a hloubkách ramen. Pokud nemáte k dispozici vhodný model pro vaše potřeby, kontaktujte nás - jistě vám nakonfigurujeme individuální profilové regály na míru.

V úsporném balíčku našeho obchodu TOPREGAL si můžete vybrat také bezpečnostní příslušenství pro vertikální regály, jako je ochrana proti nárazu a ochrana proti nárazu police.

...číst dál