+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Vertikální regály

Header

Svislé regály se používají, když je třeba skladovat dlouhé zboží na hraně. Tento způsob skladování se často používá k ukládání lehčích dřevěných desek, trubek apod. Výhoda: uskladněné zboží je optimálně viditelné a lze jej snadno a rychle vyjmout. Naše vertikální police jsou vhodné zejména pro použití v interiéru.

Wide
Attribute
Výška
Attribute
Hloubka
Attribute
Rozteč ramen
Attribute
Počet úrovní
Attribute

Vertikální regály bestselerů

Oblasti použití vertikálních regálů

Vertikální regály jsou vhodné zejména pro skladování lehkého dlouhého zboží, když chcete rychle prohlédnout a vyjmout zásoby. Výhodou tohoto typu regálů s kuželovým rámem je velmi dobrá viditelnost uloženého materiálu a také jeho rychlé vyjmutí. Díky dělícím ramenům, která se jednoduše přišroubují ke stojanu a lze je individuálně uspořádat, pojme takový profilový regál také mnoho různých předmětů, aniž by se promíchaly. S vertikálními regály se často setkáte v oddělení dřeva v obchodech pro kutily nebo ve sportovních obchodech při nákupu lyží či snowboardů.

Rozšiřitelné, přizpůsobitelné a prostorově úsporné - výhody vertikálních regálů

V malých úložných prostorech a při vhodné výšce lze díky vertikálním regálům dokonale využít dostupný prostor. Regál je dole širší než nahoře a má úhel sklonu 10°. Nabízíme řadu předem nakonfigurovaných vertikálních polic v různých výškách, šířkách a hloubkách ramen. Pokud nemáte k dispozici vhodný model pro vaše potřeby, kontaktujte nás - jistě vám nakonfigurujeme individuální profilové regály na míru.

V úsporném balíčku našeho obchodu TOPREGAL si můžete vybrat také bezpečnostní příslušenství pro vertikální regály, jako je ochrana proti nárazu a ochrana proti nárazu police.

...číst dál