Všechny výrobky

Pomůcka pro manévrování s vysokozdvižnými vozíky GRH100, Max. Zatížení 100 kg, SolidHub

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Získejte až 10% slevu na nákupní košík!
52.000
3 %
130.000
5 %
260.000
10 %
Technické údaje
Č. výrobku 239080
 • Model
  GRH100
 • Max. zatížení
  100 kg
 • Hmotnost
  24 kg
 • Barva
  modrá
 • Povrch
  lakované
 • Šířka
  560 mm
 • Hloubka
  400 mm
 • Výška
  170 mm
 • Výška tašky na vysokozdvižný vozík
  90 mm
 • Široká taška na vysokozdvižný vozík
  190 mm
Média
Součásti balení
 • Pomůcka pro manévrování s vysokozdvižnými vozíky GRH100, Max. Zatížení 100 kg, SolidHub
 • 12 měsíců záruky
 • Bezpečnostní řetěz zabraňuje sklouznutí z vidlic.
 • Robustní ocelová konstrukce s kapsami pro vidlice o rozměrech 190 mm x 90 mm
 • Snadná a rychlá manévrovatelnost a ovládání přívěsu
 • Přesné vedení minimalizuje riziko nehod a poškození

Inovativní pomůcka pro manévrování s vysokozdvižnými vozíky: SolidHub GRH100

Objevte účinnost pomůcky pro manévrování s vysokozdvižným vozíkem GRH100 od SolidHub, která je nepostradatelným řešením pro bezpečné a efektivní manévrování s přívěsy ve vašem podniku. Tato speciálně vyvinutá pomůcka pro manévrování s přívěsy je ideální pro přesné manévrování s vysokozdvižným vozíkem, čímž se výrazně minimalizuje riziko nehod a poškození.
Manévrovací pomůcka GRH100 se vyznačuje robustní ocelovou konstrukcí a je vybavena kapsami pro vidlice 190 mm x 90 mm mm, které zajišťují vysokou kompatibilitu a snadnou montáž na většinu vysokozdvižných vozíků. Díky působivému tažnému účinku spojky 1.588 kg a nosnosti 100 kg je toto zařízení vhodné pro širokou škálu přívěsů. Integrovaný bezpečnostní řetěz zabraňuje sklouznutí manévrovací pomůcky z vidlic a poskytuje tak dodatečnou bezpečnost při používání.
Snadná a rychlá manévrovatelnost umožňuje efektivní ovládání přívěsu, což optimalizuje pracovní procesy ve vaší společnosti. Ať už manévrujete s malými nebo velkými přívěsy, GRH100 nabízí řešení, které šetří čas a zvyšuje bezpečnost na vaší stavbě.
Díky kompaktním rozměrům 560 mm x 400 mm x 170 mm se přívěs GRH100 bez problémů začlení do vašeho pracovního prostoru, aniž by zabíral mnoho místa. Spolehněte se na GRH100 z SolidHub a zlepšete své logistické procesy a zajistěte hladký průběh operací.

Pozn:

Vezměte prosím na vědomí, že při použití manévrovací pomůcky se posouvá těžiště nákladu vašeho vysokozdvižného vozíku. Další informace naleznete v diagramu těžkých břemen a těžiště nákladu vašeho zařízení.
Pomůcka pro manévrování není vhodná pro paletové vozíky, ale pro vysokozdvižné vozíky. Před zakoupením zkontrolujte, zda je manévrovací pomůcka kompatibilní s vaším vysokozdvižným vozíkem (průřez vidlicových hrotů do max. 190 mm x 90 mm).

Poznámka:

Vezměte prosím na vědomí, že použití přídavného zařízení posouvá těžiště vysokozdvižný vozík. Podrobnější informace naleznete v diagramu těžkých břemen a těžiště vašeho vysokozdvižný vozík.
Přídavné zařízení není vhodné pro paletové vozíky, ale pro vysokozdvižný vozík. Před zakoupením zkontrolujte, zda je nástavec kompatibilní s vaším vysokozdvižný vozík (průřez vidlicových hrotů do max. 190 mm x 90 mm).

Před uvedením do provozu se informujte o vnitrostátních předpisech platných v zemi použití. Za uvedení do provozu a také za personál vhodný k tomuto účelu odpovídá technik pro uvedení do provozu.

...číst dál
Často kladené otázky
Všeobecné otázky
Jak probíhá přeprava a jaká je dodací lhůta mé objednávky?

Vaše objednávka bude obvykle předána přepravní společnosti do 24 hodin odpřijetí objednávky nebo platby (v závislosti na zvoleném způsobu platby), v závislosti na stavu zásob. Od tohoto okamžiku je dodací lhůta v rámci Spolkové republiky Německo maximálně 72 hodin (mezinárodní zásilky trvají odpovídajícím způsobem déle, dbejte prosím na informace přímo u příslušné položky). Pokud jste zvolili avízo, dopravce vás bude kontaktovat nejméně jeden den před doručením, aby s vámi dohodl termín doručení.

Další informace napodrobnosti o zpracování zásilky naleznete zde.