+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Sada kancelářského nábytku: Kancelářská židle LENA, výškově nastavitelný stůl MILLA200 a mobilní podstavec FRIDA od TOPREGAL
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 

Získejte až 10% slevu na nákupní košík!
52.000
3 %
130.000
5 %
260.000
10 %
Technická data a soubory ke stažení
Č. výrobku 228479
 • Model
  MILLA200
 • Šířka
  2.000 mm
 • Hloubka
  800 mm
 • Smontováno
  ne
Součásti balení
 • 1 x MILLA200 Elektricky výškově nastavitelný stůl v bílé barvě, 2.000 mm x 800 mm
 • 1 x ergonomická kancelářská židle LENA s bederní opěrkou, v černé barvě
 • 1 x pojízdný podstavec FRIDA pro psací stoly, 3 zásuvky, 400 mm x 455 mm x 620 mm
 • Zvýšení efektivity díky pohodlné a ergonomické práci
 • Propracovaný a moderní design
 • Podporuje správné držení těla
 • Možnost přizpůsobení individuálním potřebám

Ergonomická, pohodlná a flexibilní práce

Na svých pracovních místech trávíme hodně času, proto by měla být především ergonomická a pohodlná. S naší skvělou sadou pracovních stanic, kancelářskou židlí LENA, stolem MILLA200 a mobilním podstavcem FRIDA, si můžete přizpůsobit kancelářský prostor svým potřebám a zároveň chránit své tělo.

Elegantní kancelářská židle LENA byla navržena tak, aby vám nabídla potřebnou ergonomii i při dlouhých pracovních dnech. Židle LENA má ve své konstrukci jednu zvláštnost. Díky speciální S-konstrukci, která je přizpůsobena páteři, opěradlo podpírá vaši bederní oblast, zatímco opěrka hlavy zmírňuje tlak na krk. Výšku kancelářské židle lze nastavit do 1.170 - 1.265 mm. Područky lze nastavit o 100 mm a opěrku hlavy lze prodloužit o dalších 90 mm. Výšku sedadla lze nastavit v rozmezí 445 až 540 mm. S vlastní hmotností 13,5 kg vydrží židle LENA maximální hmotnost 110 kg.

V kombinaci s kancelářskou židlí LENA zaujme výškově nastavitelný psací stůl MILLA200 svým jednoduchým moderním designem s rámem ve tvaru T a svou funkčností. Špatné držení těla je často důsledkem nesprávného kancelářského nábytku. S výškově nastavitelným psacím stolem MILLA200 jste flexibilní, pokud chcete pro změnu pracovat vestoje. Doporučená změna držení těla na kancelářském pracovišti pomáhá předcházet problémům se zády a známkám únavy. Díky individuálnímu nastavení výšky je stůl vhodný téměř pro všechny tělesné velikosti.

Náš mobilní podstavec FRIDA je ideálním doplňkem pro optimalizaci vašeho pracovního místa. Díky svým rozměrům 400 mm x 455 mm x 620 mm se dokonale vejde pod všechny MILLA200 Stolů a díky 3 zásuvkám nabízí dostatečný úložný prostor pro vaše kancelářské potřeby. Všechny 3 zásuvky jsou uzamykatelné, což poskytuje dodatečnou bezpečnost pro vaše cenné nebo důvěrné předměty.

S naší kompletní sadou LENA, MILLA200 a FRIDA máte vše, co potřebujete ke zdravé, pohodlné a efektivní práci.

...číst dál
Často kladené otázky
Všeobecné otázky
Jak probíhá přeprava a jaká je dodací lhůta mé objednávky?

Vaše objednávka bude obvykle předána přepravní společnosti do 24 hodin odpřijetí objednávky nebo platby (v závislosti na zvoleném způsobu platby), v závislosti na stavu zásob. Od tohoto okamžiku je dodací lhůta v rámci Spolkové republiky Německo maximálně 72 hodin (mezinárodní zásilky trvají odpovídajícím způsobem déle, dbejte prosím na informace přímo u příslušné položky). Pokud jste zvolili avízo, dopravce vás bude kontaktovat nejméně jeden den před doručením, aby s vámi dohodl termín doručení.

Další informace napodrobnosti o zpracování zásilky naleznete zde.