Všechny výrobky

Elektrický paletový vozík HWE1500-2, lithium-iontový 24 V 30 Ah, nosnost 1.500 kg, SolidHub

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(65)
Získejte až 10% slevu na nákupní košík!
52.000
3 %
130.000
5 %
260.000
10 %
Technická data a soubory ke stažení
Č. výrobku 222452
 • Model
  HWE1500-2
 • Max. zatížení
  1.500 kg
 • Pojízdné
  ano
 • Max. výška zdvihu
  85 mm - 200 mm
 • Délka vidlic
  1.150 mm
 • Rychlost
  4,5 km/h
 • Zdroj energie
  balíček baterií
 • Baterie
  Li-Ion
 • Doba výdrže akumulátoru
  1,5 h
 • Doba nabíjení
  2,5 h
 • Hmotnost
  138 kg
 • Barva
  modrá
 • Šířka
  685 mm
 • Hloubka
  1.550 mm
 • Výška
  1.145 mm
 • Stoupavost
  5 % - 10 %
 • Poloměr otáčení
  1.345 mm
 • Oblast použití
  Interiér
 • Napětí
  24 V
 • Kapacita
  30 Ah
Součásti balení
 • 1 x Elektrický paletový vozík HWE1500-2, lithium-iontový 24 V 30 Ah, nosnost 1.500 kg, SolidHub
 • 1 x Li-Ion baterie 24 V 30 Ah a nabíječka
 • 12 měsíců záruky
 • Jednoduché ovládání, malý poloměr otáčení a nízká vlastní hmotnost
 • Posilovač brzd: jakmile uvolníte rukojeť nebo ji stisknete, paletový vozík zabrzdí
 • Spínač nouzového zastavení pro bezpečnou práci
 • Robustní ocelový kryt chrání pohonnou jednotku a zajišťuje dlouhou životnost výrobku
 • Zaručená dodávka náhradních dílů a zákaznický servis

HWE1500-2: Cenově dostupný základní model

Plně elektrický paletový vozík HWE1500-2 s nosností až 1.500 kg je ideálně vybaven pro váš sklad. Na rozdíl od jiných základních modelů elektrických paletových vozíků je elektrický nejen pojezd vpřed a vzad, ale také zvedací práce. Odpadá tak zdlouhavé a časově náročné přečerpávání uskladněného zboží. Euro paleta nebo paletový koš se zvedá bez námahy stisknutím tlačítka na řídicí páce. To je nejen rychlejší, ale také ergonomické pro každého zaměstnance, který s tímto zařízením pracuje.
Rychlost paletového vozíku (max. 4,5 km/h) lze pohodlně a plynule regulovat pomocí praktického a ergonomicky tvarovaného přepínače na oji. Pokud je přepínač uvolněn nebo záměrně nastaven do neutrální polohy, paletový vozík automaticky zabrzdí. To je nejen jednodušší při manipulaci s paletovým vozíkem, ale je to také funkce důležitá z hlediska bezpečnosti. Elektromagnetická brzda tak zabraňuje nekontrolovatelnému odvalování, čímž se předchází nehodám.
Díky tomu je model HWE1500-2 cenově dostupným základním modelem a je ideální pro menší podniky.

Manévrovatelná a snadná přeprava zboží ve skladu a k zákazníkovi

Elektrický paletový vozík značky SolidHub s hmotností nákladu až 1.500 kg snadno zvedá a přepravuje skladové zboží a hotové výrobky. Nízká hmotnost 138 kg a úzká konstrukce s šířkou 685 mm hrají klíčovou roli z hlediska manévrovatelnosti a flexibility. Výsledkem je velmi malý poloměr otáčení 1.345 mm, který usnadňuje manévrování v malých prostorech, mezi úzkými skladovacími regály, při nakládání nákladních automobilů nebo ve výtazích na zboží. Díky tomu je HWE1500-2 optimálně vybaven pro vaše přepravní zakázky a je dokonalým společníkem na cestě k zákazníkovi. Elektrický paletový vozík pro přepravu nákladními automobily také usnadňuje přepravci práci s těžkými náklady na cestách.
Palety se přemisťují na nakládací ploše, vykládají se pomocí zvedací plošiny a dopravují se až ke dveřím zákazníka. Dobrá řídicí funkce spínače náklonu pohybuje elektrickým paletovým vozíkem s minimální rychlostí a vysokou přesností, a to i ve stresových situacích v malých prostorách.

Vozík HWE1500-2 je navržen tak, aby byl mimořádně robustní, což z něj činí udržitelnou investici pro vaši společnost. Hnací kola spolu s tandemovými vidlicovými válci z polyuretanu překonávají malé hrany, aniž by utrpěly poškození, a kombinují tak tichý provoz s maximální nosností a životností. S vozíkem 4,5 km/h můžete přepravovat zboží z bodu A do bodu B mírnou rychlostí. Ve spojení s vysokou rychlostí zvedání a spouštění se tak HWE1500-2 stává vaším spolehlivým a obratným partnerem pro přepravu zboží. Robustní ocelová skříň chrání nejen pohonnou jednotku, ale díky krátké vzdálenosti od podlahy poskytuje také dodatečnou ochranu v oblasti nohou.

Délka vidlic 1.150 mm je ideální pro přepravu europalet. S tímto paletovým vozíkem však lze přepravovat i všechny ostatní standardní velikosti palet. Konce vidlic jsou zaoblené, což usnadňuje zvedání palet.

Dobrý výkon a silný pohon díky lithium-iontové baterii 24 V

Výkonná lithium-iontová baterie SolidHub je ústředním prvkem a pohonem vozíku HWE1500-2. inteligentní systém nabíjení zabraňuje přebíjení při pouhém nabíjení zařízení. Tím se nejen prodlužuje životnost baterie, ale také se zabraňuje nárůstu teploty během nabíjení. Stav nabití baterie lze snadno a pohodlně odečíst z krytu přístroje, takže vždy víte, kdy je třeba provést další nabití.
Při nepřetržitém používání elektrického paletového vozíku je kapacita baterie 1,5 h. Po použití paletového vozíku a vybití baterie se jednoduše zavěsí na nabíjecí stanici. Po nabití 2,5 h je baterie opět plně funkční a stroj může pokračovat v přepravě zboží s výkonem a manévrovatelností.
Elektrický paletový vozík HWE1500-2 je vynikajícím doplňkem vaší firmy a uleví vašim skladníkům. Díky elektrickému pohonu, zvedání a spouštění je každodenní manipulace s paletami až 1.500 kg dětskou hračkou.

Tip profesionála:

Při delších přestávkách vám doporučujeme zvedací zařízení vypnout, aby se šetřila energie. Tak zvýšíte výdrž zdvižného vozíku a redukujete nechtěné prostoje. 

Dobré vědět:

Pracovníci skladu nepotřebují k obsluze stroje HWE1500-2 žádné zvláštní vzdělání nebo průkaz na vysokozdvižný vozík. Osoba však musí mít minimálně 18 let. Zaškolení o zacházení s paletovým vozíkem je dostatečné. Samozřejmě je nutné znát při práci s elektrickým paletovým vozíkem SolidHub HWE1500-2 zákonné předpisy a dodržovat je.

Před uvedením do provozu se informujte o vnitrostátních předpisech platných v zemi použití. Za uvedení do provozu a také za personál vhodný k tomuto účelu odpovídá technik pro uvedení do provozu.

...číst dál
Poznámky

Dodací poznámka

Tento článek bude dodán nákladním vozem (40 t) se stranovým/zadním vykládáním. Zákazník musí zajistit vhodný zdvihací prostředek (např. vysokozdvižný vozík). Dodatečné služby, jako je dodávka s hydraulickou plošinou, dodávkový vysokozdvižný vozík nebo nízkopodvozkový přívěs, jsou možné za příplatek.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.60 / 5.00)
Náš nezávislý partner pro hodnocení "Trusted Shops" zavedl různá opatření, aby zajistil, že zde uvedená hodnocení pocházejí pouze od spotřebitelů, kteří si dané produkty skutečně zakoupili. Podrobný popis opatření si můžete přečíst na stránkách Trusted Shops.
Příslušná hodnocení
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
13.03.2024 na základě Č. výr. 121479
Usnadněte si život
Přečíst původní verzi
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
10.03.2024 na základě Č. výr. 121479
zařízení je v pořádku, ale moje poslední dodávka nefungovala a musel jsem ji vyřešit sám.
Přečíst původní verzi
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
06.03.2024 na základě Č. výr. 121479
Jednoduché ovládání. Přeprava strojů v závodě
Přečíst původní verzi
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
28.02.2024 na základě Č. výr. 121479
Příznivé a dobré
Přečíst původní verzi
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
09.01.2024 na základě Č. výr. 121479
Produkt velmi dobře vyhovuje našim potřebám.
Přečíst původní verzi
Často kladené otázky
Všeobecné otázky
Jak probíhá přeprava a jaká je dodací lhůta mé objednávky?

Vaše objednávka bude obvykle předána přepravní společnosti do 24 hodin odpřijetí objednávky nebo platby (v závislosti na zvoleném způsobu platby), v závislosti na stavu zásob. Od tohoto okamžiku je dodací lhůta v rámci Spolkové republiky Německo maximálně 72 hodin (mezinárodní zásilky trvají odpovídajícím způsobem déle, dbejte prosím na informace přímo u příslušné položky). Pokud jste zvolili avízo, dopravce vás bude kontaktovat nejméně jeden den před doručením, aby s vámi dohodl termín doručení.

Další informace napodrobnosti o zpracování zásilky naleznete zde.