Všechny výrobky

Solární přístřešek pro auto

Solární přístřešek pro auto je inovativní a ekologické řešení, které kombinuje funkce běžného přístřešku pro auto s výrobou energie pomocí solární technologie. Na jedné straně tyto moderní přístřešky pro auta se solárními moduly samozřejmě slouží k ochraně vozidel před přírodními živly, jako je déšť, sníh a přímé sluneční záření, jako je tomu u běžných přístřešků pro auta. Kromě toho tyto modely využívají přicházející sluneční energii k výrobě elektrické energie pro vozidlo zaparkované pod nimi - bez ohledu na to, zda se jedná o elektromobil nebo nákladní kolo s elektrickým pohonem. Nákladní kolo je zapojen.

Přístřešek pro auto se solárními moduly

Solární přístřešek pro auto se obvykle skládá z robustní konstrukce vybavené fotovoltaickými moduly, které přeměňují sluneční světlo na elektrickou energii. Přístřešky pro auta se solárními moduly jsou tedy klíčem k udržitelné výrobě energie. Srdcem solárního přístřešku pro auto jsou instalované solární články, které absorbují sluneční světlo a přeměňují ho na stejnosměrný proud. Tento stejnosměrný proud se pak pomocí střídače mění na střídavý proud kompatibilní se sítí a dodává se do elektrické sítě nebo se využívá přímo na místě. Jak bylo popsáno, vyrobenou solární energii lze využít pro vlastní zásobování nebo ji dodávat do veřejné sítě, což přispívá k udržitelné výrobě energie a vede k dlouhodobým úsporám nákladů.

Zakupte si solární přístřešek na auto od společnosti SoloPort na stránkách TOPREGAL

Když si koupíte solární přístřešek pro auto, získáte ekologické i ekonomické výhody. Ve verzi s ovládací skříní a wallboxem umožňuje výkonný bateriový systém efektivní skladování zelené energie. Díky tomu není tento soběstačný autonomní systém připojen k veřejné elektrické síti, a proto nemusí být registrován u Spolkové agentury pro sítě.

Solární přístřešek na auto je nejlépe zakoupit u SoloPort od společnosti TOPREGAL a stane se stoprocentně nezávislým na obecné elektrické síti a fosilních palivech. Výrobky z naší nabídky jsou samozřejmě ideální pro venkovní použití, mimo jiné proto, že nevyžadují pokládku kabelů, a lze je proto postavit kdekoli je potřeba.