+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Artists for Kids

Účinné čištění podlah: SWM30 společnosti TOPREGAL v provozu na ARTISTS FOR KIDS

ARTISTS FOR KIDS je projekt na pomoc dětem a mládeži, který v roce 1999 založili filmoví producenti Bernd Eichinger a Thomas Peter Friedl. Ve spolupráci s mnichovským úřadem péče o mládež podporuje ohrožené a sociálně znevýhodněné mladé lidi a rodiny. Za účelem dalšího rozšíření podpůrné výchovné práce byl v roce 2013 otevřen dům "ANTENNE BAYERN hilft" ve Weichtu v regionu Allgäu. Dalším krokem bylo zahájení rekonstrukce sousední budovy stájí. Rekonstrukce budovy bývalé stáje, která nyní slouží jako kreativní centrum pro děti a mládež, byla pro ARTISTS FOR KIDS vzrušujícím krokem. Nezisková organizace měla s plány na prostory pro péči, práci a pohyb, kreativní laboratoř a prostornou divadelní a výstavní místnost velké plány. Po dokončení stavební fáze a prvních pracích a řemeslech však zaměstnanci narazili na problém.

Kurátor Daniel Mayenberger to vystihl výstižně: "Teď jsme [...] zjistili, že se nám jen stěží daří podlahu opravdu čistě uklidit." A tak se stalo. Plocha přes 500 metrů čtverečních se zdála být téměř nepřekonatelná, pokud jde o udržování čistoty.

Projekt z Bavorska měl jasné představy o využití prostoru, ale čištění podlahy se stávalo časově náročným a frustrujícím úkolem. Bylo zřejmé, že je třeba najít řešení, jak realizovat vizi čistých a příjemných prostor.

Zaměstnanci společností TOPREGAL a Artist for Kids

Použití sušičky SW30

Odpověď na tento problém přišla v podobě štědrého daru od společnosti TOPREGAL. Předtím ARTISTS FOR KIDS požádala společnost TOPREGAL o podporu a vysvětlila svou situaci. Společnost TOPREGAL byla v tomto případě ochotna pomoci a poskytla projektu mycí stroj se sušičkou SWM30. "Jak už to tak někdy bývá, zrovna jsme měli v provozu vhodný čisticí stroj pro natáčení produktového videa. Po jeho použití však již nejsme schopni dát tento stroj do prodeje," vysvětluje Miriam Dechert, vedoucí oddělení eCommerce & Marketing společnosti TOPREGAL.

SWM30 od značky TOPREGAL wipeket byl přesně tím strojem, který zefektivnil čištění podlah. Díky vysokému čisticímu výkonu 1200 m²/h a průměru kartáče 43 cm se snadno dostane i do těch nejobtížnějších míst. Kombinace funkcí drhnutí a odsávání zajistila, že podlahy byly v mžiku suché a mohly být ihned znovu použity.

Stroj SWM30 osobně přivezli do Weichtu v regionu Allgäu dva zaměstnanci společnosti TOPREGAL a předali jej společnosti ARTISTS FOR KIDS. Od té doby tam odvádí skvělou práci. Výrazně zjednodušil úklidové procesy a udržuje prostory vždy v bezvadném stavu. "S výsledkem jsme velmi spokojeni," říká pracovnice v oblasti sociálního vzdělávání Dagmar Gietlová.

A my v TOPREGALu jsme rádi, že jsme přispěli k tomu, aby se budova staré stáje stala přívětivým místem pro kreativní práci a vize ARTISTS FOR KIDS se stala skutečností.