+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Minimum

Minimální stavby skladovacích regálů a paletových regálů od společnosti TOPREGAL

Obchod s luxusním nábytkem minimum rozšiřuje logistiku pro internetový obchod a sklad Quick Ship vedle stávajících prodejen v Berlíně. Centrem je stará cihlová hala na řece Havel se skladovacími regály a paletovými regály od společnosti TOPREGAL.

Exkluzivita místa a historie lokality jsou zřejmé každému, kdo v Berlíně-Haselhorstu odbočí autem na Telegrafenweg. Na konci ulice, přímo u řeky Havel, se nachází bývalá pruská továrna na střelný prach. Nevyhnutelně snížíte rychlost, abyste si nejprve prohlédli rozlohu pozemku o rozloze 25 000 metrů čtverečních. Berlínský architekt Ingo Pott tuto oblast označuje jako "berlínské místo pro originály".

Je proto logické, že od roku 2013 je na místě přítomno také minimum. Ve skladu bývalé loděnice si prodejce designového nábytku ve čtvrti Premiumsegnet pronajal téměř 600 metrů čtverečních velkou a až šest metrů vysokou průmyslovou halu z cihel. Původně se hala využívala především jako místo pro příležitostné prodejní akce. A jako sklad tzv. "použitých výrobků", tj. exponátů. Vždyť nábytek a vybavení pro segment zákazníků, kterému je určeno minimum, jsou obvykle vyráběny na zakázku a jsou jedinečné.

Mezitím se minimální místo na Havelském náměstí přeměnilo na klasický sklad nového zboží. Požadované skladovací regály a paletové regálydodala společnost TOPREGAL. "Kromě relativně nízkých cen se nám líbilo zejména to, že webové stránky společnosti TOPREGAL obsahovaly konkrétní informace pro naši hrubou kalkulaci," vzpomíná Thiemo Zielinski. Čtyřiatřicetiletý odborník na elektronické obchodování tak mohl určit, kolik skladovacích regálů a paletových regálů bude mít ve skladu místo. S tím, že místo vysokozdvižného vozíku by se měl používat pouze elektrický mravenec. Ve třech objednávkách bylo nakonec objednáno minimálně 120 metrů paletových regálů o výšce 4,5 m a téměř 40 metrů skladovacích regálů o výšce 2,5 m.

Transparentní ceny

"Ve společnosti TOPREGAL se kromě příznivých cen a bezpečných regálových systémů zaměřujeme na transparentnost. K tomu patří i zveřejnění kompletní nabídky včetně příslušenství a montážního materiálu na internetu prakticky pro všechny možné varianty regálů," zdůrazňuje Timo Munz. Jednatřicetiletý muž pro nás pracuje v terénu mezi Emslandem a Usedomem od roku 2017. Skutečnost, že se rodák z Elmshornu již více než deset let zabývá svislými profily, regálovými příčníky a regálovými zátěžemi skladových regálů/širokorozponových regálů a konzolových regálů, je zřejmá už při pouhém poslechu.

minimum setzt auf Regale von TOPREGAL

Pokud by se v budoucnu objevila další poptávka po regálové kapacitě, Timo Munz již nastínil různé možnosti: Aby bylo možné minimálně využít maximální množství standardního prostoru, je jednou z možností přepočítat vzdálenosti mezi řadami paletových regálů. Průjezdné regály které mají být převedeny. Na druhou stranu by bylo perspektivnější a v konečném důsledku i levnější vybudovat druhou úroveň pro skladovací regály v přední části haly. Úložná platforma jako druhá úroveň pro skladovací regály v přední části haly. To by také umožnilo optimálně využít celou výšku skladu.

minimum nutzt den Standort in Berlin-Haselhorst für die Logistik und als Quick Ship Lager für besonders beliebte Artikel.
minimum využívá lokalitu v Berlíně-Haselhorstu pro logistiku a jako sklad pro rychlou expedici obzvláště oblíbených položek.
An der Havel in Berlin-Haselhorst liegt die ehemalige preußische Pulverfabrik Berlínské místo pro originály: Bývalá pruská továrna na střelný prach se nachází přímo na řece Havel v Berlíně-Haselhorstu.
und 120 Meter Palettenregale und knapp 40 Meter Lagerregale
minimum objednala od společnosti TOPREGAL přibližně 120 metrů paletových regálů a téměř 40 metrů skladovacích regálů.
600 Quadratmeter große Industriehalle aus Backstein Ve skladu bývalé loděnice si prodejce designového nábytku v prémiovém segmentu pronajal cihlovou průmyslovou halu o rozloze téměř 600 m2.

minimum byla založena v roce 1999 jako obchod s nábytkem a vybavením pro prémiový segment v Berlíně. Kromě Stilwerku v Charlottenburgu je minimum v hlavním městě zastoupeno celkem třemi pobočkami v Mitte a Kreuzbergu. Cihlová hala o rozloze přibližně 600 metrů čtverečních na místě bývalé pruské továrny na prach v Berlíně-Haselhorstu slouží k logistickým účelům a jako sklad rychlé přepravy obzvláště oblíbeného zboží. www.havelwerke.de www.minimum.de