+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Fontline

Regály a řešení skladování na míru pro společnost FONTLINE

Na novém místě v Berlíně-Schönefeldu Benjamin Scheper a jeho tým FONTLINE vytvářejí velkoformátové reklamní světy pro širokou škálu použití. Prostředím pro to je kreativita v řemeslném zpracování, moderní strojový park, prostorná výrobní hala a regály od společnosti TOPREGAL.

Narodil se v Berlíně a je jednatelem společnosti FONTLINE Werbung & Beschriftung GmbH. Společnost, která se specializuje na výrobu reklamních ploch a polepy vozidel, se na jaře 2018 přestěhovala do Bohnsdorfu nedaleko letiště Schönefeld. Staré sídlo firmy v Neuköllnu praskalo ve švech kvůli dobrému pořádku. Nyní FONTLINE využívá čtyřikrát větší plochu o rozloze více než 1 000 metrů čtverečních.

"Pokud prostor nevyužijeme správně od začátku, skončí to chaosem." Generální ředitel Benjamin Scheper je o tom přesvědčen. Timo Munz, zákaznický konzultant společnosti TOPREGAL pro severní Německo a Berlín, to může potvrdit: "Zpočátku jsou firmy tak ohromeny velikostí, že se zpočátku obejdou bez rozumného systému skladového hospodářství včetně systému řízení zásob. Ale nejpozději ve druhém roce si uvědomí, že musí využít i výšku k dalšímu růstu." Společnost TOPREGAL nabízí vhodné regály a skladovací řešení na míru. Protože FONTLINE roste. Před několika týdny vyhrál Benjamin Scheper se svým týmem, který v současnosti čítá dvanáct specialistů na reklamu, grafiku a digitální tisk, výběrové řízení společnosti Messe Berlin GmbH. To slibuje nové zakázky v nových formátech.

Příklad regálu ve skladu, naloženo Příklad regálu ve skladu, naloženo

Přizpůsobení podle požadavků zákazníka

"Jednoduše jsem googloval," odpovídá Scheper na otázku, jak se dostal k prodejci regálů z Filderstadtu u Stuttgartu v Berlíně. Nejprve navštívil webové stránky berlínského dodavatele. Ale strávil tam jen asi 90 sekund, protože nemohl najít to, co chtěl. Na adrese www.topregal.com na druhé straně Scheper našel přesně takovou regálovou jednotku, včetně příslušenství pro montáž, jako kompletní nabídku s konečnou cenou. A konečná cena byla podstatně nižší, než jakou skutečně vypočítal. Kromě paletové regály a konzolová police pro potřebná kolečka, profily a panely, FONTLINE používá mobilní pracovní stůl/balicí stůl kterou společnost TOPREGAL speciálně sestavila.

"Již ve fázi plánování jsem měl přesné představy o tom, jak by měly vypadat kanceláře a sklad v našem novém sídle." Jak Benjamin Scheper zdůrazňuje, společnost FONTLINE má jen velmi málo obchodních partnerů a dodavatelů. To platí i pro TOPREGAL. Důvodem byla klasická situace v reklamních nebo PR agenturách: v pátek si všimnete, že příští pondělí se má konat velké natáčení pro významného klienta včetně filmového štábu pro natáčení. Sklad je však stále plný palet, krabic a dalších drobností. Proto je třeba co nejrychleji vytvořit regál.

Společnost TOPREGAL - a tím se liší od mnoha svých konkurentů - má vždy velké množství všech svých regálů skladem, takže může kdykoli vyřídit i spěšné objednávky s okamžitým odběrem z některého ze svých skladů. Benjamina Schepera to velmi zaujalo: "Už si nepamatuji jak, ale všechno fungovalo". Zásilka byla odeslána do Berlína v pátek, dorazila v sobotu a v neděli byla smontována. Jinými slovy, právě včas. Když v pondělí vjely do skladu kamiony, které měly být zakryty, a filmový tým, vše vypadalo v pořádku. " Zákazník ani filmový štáb si ničeho nevšimli," upozorňuje Scheper.


Benjamin Scheper založil v roce 2002 v Berlíně společnost FONTLINE Werbung & Beschriftung GmbH. Společnost se specializuje na výrobu reklamní techniky, digitálních potisků, nápisů na vozidla a na realizaci akcí a veletrhů. Mezi její známé zákazníky patří společnost Daimler AG, včetně "Mercedes-Benz Fashion Week Berlin". Poté, co se staré sídlo v Berlíně-Schönebergu stalo příliš malým, se společnost FONTLINE na začátku roku 2018 přestěhovala do bezprostřední blízkosti letiště Schönefeld. Do nového sídla společnosti se lze snadno dostat vlakem S-Bahn a nachází se v blízkosti dálnice s dobrým logistickým spojením. www.fontline.de